ГоловнаДіяльністьЛюстраціяВідомості про стан проходження перевірки в Державному центрі сертифікації
 Версія для друку

Відомості про стан проходження перевірки

 

  1. 15.02.2016 розпочато перевірку щодо СТРУК Ганни Сергіївни, начальника фінансово-економічного сектору Державного центру сертифікації ДСНС України (заява, декларація) * За результатами перевірки встановлено, що до СТРУК Ганни Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 11.05.2016)

 

  1. 10.03.2016 розпочато перевірку щодо ЛЬОВОЧКІНА Василя Григоровича, начальника відділення обслуговування Державного центру сертифікації ДСНС України (заява, декларація)

 

  1. 10.04.2016 розпочато перевірку щодо ТОЛОКНА Віталія Васильовича, заступника начальника відділу сертифікації та технічного нагляду за виробництвом систем пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння Державного центру сертифікації ДСНС України (заява, декларація) *За результатами перевірки встановлено, що до ТОЛОКНА Віталія Васильовича не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 22.07.2016)
    Твіт