ГоловнаДіяльністьПроведення заходів до пам`ятних і знаменних дат
 Версія для друку
  1. План підготовки та проведення заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
  2. План заходів з відзначення Дня охорони праці. (сайт МОП:https://www.ilo.org/global/topics/safety-and-health-at-work/events-training/events-meetings/world-day-safety-health-at-work/lang--en/index.htm)
  3. У травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН. З 17 по 23 травня 2021 року в Україні буде проведено 1-й етап Тижня безпеки дорожнього руху (сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (Розділ: Тиждень БДР); youtube канал "Безречна країна": httr://www.youtube.com/c/Безпечна країна; соціальна мережа facebook: httr://www.facebook.com/tbdrua/. 
  4. План підготовки та проведення заходів, з відзначенням Дня Державного Прапора України та 30-ї  річниці Незалежності України у Державному центрі сертифікації ДСНС України.
  5. План підготовки та проведення заходів, з відзначенням Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
    Твіт