ГоловнаБізнесуПравила застосування знака відповідності
 Версія для друку
1 ПРАВИЛА  ЗАСТОСУВАННЯ ЗНАКА ВІДПОВІДНОСТІ

1.1 Виробник (клієнт) має право використовувати знак відповідності після одержання зареєстрованого в Реєстрі Держцентру сертифіката відповідності на продукцію.

1.2 Знак відповідності наноситься на нез`ємну частину продукції або на її табличку з технічними даними таким чином, щоб він був видимим і незмивним. У разі коли це є неможливим або невиправданим через характер продукції, знак відповідності наноситься на пакування та на супровідну документацію на цю продукцію.  

1.3 Місце нанесення знаку відповідності на продукцію, тару, упаковку та документацію встановлює виробник (клієнт), який одержав право на його застосування.

1.4 Знак відповідності наноситься перед  уведенням продукції в обіг.

1.5 Знак відповідності супроводжується ідентифікаційним номером акредитованого Держцентру як органу з оцінки відповідності відповідно до чинного законодавства за № 1О206.

1.6 Знак відповідності може проставлятися виробником (клієнтом) сертифікованої продукції у рекламних матеріалах щодо цієї продукції.

1.7 Можливість використання виробником (клієнтом) знаку відповідності обумовлюється у сертифікаційній угоді між Держцентром та виробником (клієнтом).

1.8 У разі, якщо дію сертифіката відповідності тимчасово припинено, на цей період забороняється маркувати продукцію, тару, упаковку, супровідну документацію, рекламні матеріали знаком відповідності. 

1.9 У разі скасування сертифіката відповідності виробник (клієнт) втрачає право використовувати знак відповідності.

1.10 Застосування знака відповідності без одержання на це права або використання знаків, символів і т.ін., які імітують знак відповідності, не допускається.

znak.JPG

 

    Твіт