ГоловнаОстанні новини24 Серпня, 2021р.
 Версія для друку

Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна з Днем Державного Прапора та 30-ою річницею Незалежності України

Опубліковано: 24.08.2021, 09:23

Шановні колеги, дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Державного Прапора та 30-ою річницею Незалежності України.

 

Державний Прапор є символом свободи, єднання та слави України. Під синьо-жовтим Прапором українці впродовж століть відстоювали державність та незалежність, виборювали право бути вільними на своїй землі. Для нас Прапор – це втілення героїчної історії, що сповнює серця гордістю за рідну Україну, надихає до добрих вчинків і корисних справ.

 За 30 років Незалежності зросло ціле покоління українців, які, усвідомлюючи цінність свободи і миру, прагнуть жити в заможній, суверенній, європейській державі, сповідувати свої звичаї та традиції.

Незалежність України відкрила унікальні можливості для економічного та духовного розвитку, добробуту кожного громадянина. Український народ заявив про себе як про велику націю, яка зайняла гідне місце в світовій спільноті.

Переконаний, ми подолаємо всі випробування на шляху до щасливого майбутнього життя в єдиній суверенній країні, в якій Людина є найвищою цінністю.

У ці величні державні свята щиро дякую всьому особовому складу, працівникам і ветеранам ДСНС України за врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання, а ваша відповідальна праця нехай і надалі забезпечує безпеку та спокій наших громадян.

Бажаю міцного здоров’я, добра кожній родині, щастя та мирного неба під яким завжди майорить синьо-жовтий Прапор Незалежної України.

Слава Україні!

 

  

Голова                                                                                                                Микола ЧЕЧОТКІН


   
Останні новини
26 Листопада15:14 В Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулося засідання Колегії щодо пріоритетних напрямів розвитку Служби
12 Листопада14:51 Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський представив тимчасово виконуючого обов’язки Голови ДСНС України Сергія Крука
15 Жовтня09:23 Привітання Голови ДСНС з нагоди Дня захисників і захисниць України!
15 Жовтня09:19 Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди рятувальникам
15 Жовтня09:15 Президент Володимир Зеленський привітав українських військовослужбовців з Днем захисників і захисниць України
17 Вересня09:30 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
2 Вересня10:37 Державним центром сертифікації ДСНС України укладено Угоду про співробітництво з Науково-дослідним центром протипожежної охорони ім. Й.Тулішковського (Польща).
30 Серпня09:53 ДСНС вшанувала пам’ять колег, що загинули при виконанні службових обов’язків
24 Серпня09:23 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна з Днем Державного Прапора та 30-ою річницею Незалежності України
17 Серпня14:38 Рятувальники спільно з іншими підрозділами системи МВС нестимуть службу на об’єктах святкових заходів під час відзначення 30-річниці Незалежності України.
Останні новини