ГоловнаОстанні новини6 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

Практичний семінар «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки»

Опубліковано: 06.12.2017, 10:44

5 грудня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся практичний семінар для курсантів, студентів та науково-педагогічних працівників «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки». Захід був проведений співробітниками факультету пожежної безпеки ЧІПБ за участі заступника начальника Державного центру сертифікації ДСНС України, майора с. ц. з., кандидата технічних наук Олександра Грушовінчука та провідного фахівця відділу інспектування у сфері пожежної та техногенної безпеки цього ж центру, підполковника с. ц. з. Андрія Бобиря.
Семінар орієнтований на курсантів випускних курсів, а його основна мета – вдосконалення теоретичних і практичних знань та підвищення рівня підготовки майбутніх рятувальників, щодо забезпечення пожежної безпеки та відповідної організації дій за призначенням під час виникнення надзвичайних ситуацій і стихійних лих природного чи техногенного характеру.
Під час семінару учасники обговорили актуальні питання та особливості забезпечення пожежної безпеки новобудов та висотних будівель, специфіку перевірки відповідності змонтованих систем протипожежного захисту вимогам проектної документації. Окрім того, значну увагу слухачів привернули питання щодо перспективи переходу від обов’язкової до добровільної сертифікації.


   
Останні новини
22 Січня09:09 День соборності
12 Січня10:10 Шановні керівники підприємств, установ та організацій!
31 Грудня10:04 Шановні колеги!
6 Грудня10:44 Практичний семінар «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки»
2 Листопада17:10 Керівникам підприємств, установ та організацій
13 Жовтня12:07 Шановні захисники незалежної України!
10 Жовтня11:31 Шановні працівники сфери стандартизації та метрології!
15 Вересня11:35 Шановні рятівники! Дорогі ветерани!
23 Серпня12:33 Дорогі співвітчизники!
23 Серпня12:20 День Державного Прапора
Останні новини