ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 60

Останні новини

14 Січня14:53 Державним центром ДСНС України укладено чергові Угоди про співпрацю
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальним лабораторіями
9 Січня12:42 Керівникам підприємств, установ та організацій!
Державний центр сертифікації ДСНС України інформує, що згідно наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»
26 Грудня11:25 Шановні колеги! Дорогі ветерани!
Вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Завершується 2018 рік. Він був непростий, але став важливим щаблем у розбудові та реформуванні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
12 Грудня12:40 Керівникам підприємств, установ та організацій!
Державний центр сертифікації ДСНС України інформує, що згідно наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» № 233 від 10.08.2016 року з 01.01.2019 року втрачає чинність ГОСТ 12.1.044-89 «Пожаровзрывоопасность веществ и материалов. Номенклатура показателей и методы их определения».
14 Жовтня10:07 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України. У цей день ми вшановуємо мужність та героїзм захисників рідної землі на всіх етапах її історії. Український народ століттями здобував своє право на свободу та незалежність.
17 Вересня09:14 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем рятівника!
Це свято тих, хто своїм фахом обрав шляхетну, гуманну та необхідну справу – оберігати людське життя, матеріальні та культурні надбання Держави. За кожним врятованим життям, ліквідованою пожежею, аварією, катастрофою стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід. Рятувальники завжди перші там, де необхідна невідкладна допомога.
23 Серпня14:22 Шановні співвітчизники!
Щиро вітаємо вас із найважливішим святом нашої державності – Днем незалежності України. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про минулі покоління, що будували націю і боролись за державність, про наших Героїв, які мужньо творили Революцію гідності.
23 Серпня09:56 Дорогі колеги!
Державний центр сертифікації ДСНС України сердечно вітає Вас з Днем Державного Прапора України! Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ідуть у бій, за нього віддають життя. Сьогодні, як ніколи, державні символи наповнюються новим, майже сакральним змістом та розумінням важливості усвідомлення кожним громадянином держави, що значать вони для його особисто.
26 Липня16:32 Між Державним центром сертифікації та ift Rosenheim GmbH укладено Угоду про співробітництво
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією ift Rosenheim GmbH (Федеративна Республіка Німеччина) укладено угоду про співробітництво.
27 Червня10:01 Державний центр сертифікації ДСНС України вітає Вас з державним святом – Днем Конституції України!
Конституція України розпочала свою дію у переломний для нашого суспільства період, поклавши початок новому законодавчому процесу оновленої країни. Вона увібрала в себе досвід минулого та відкрила нові можливості для відродження духовних і культурних традицій нашого народу і вважається однією з найкращих в Європі. Головною ідеєю Конституції став принцип служіння суспільству, на благополуччя кожної людини, спрямованості на досягнення єдиної мети – розбудови правової демократичної держави.
15 Травня10:24 Між Державним центром сертифікації та DEKARA EXAM GmbH укладено Угоду про співробітництво
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією DEKARA EXAM GmbH
8 Травня15:33 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня пам’яті та примирення
У ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо подвиг воїнів, які 73 роки тому здобули Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Згадуємо всіх тих, хто у повоєнні роки піднімав із руїн та відроджував рідну Україну.
26 Квітня09:33 26 квітня "День Чорнобильської трагедії"
32 років тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.
5 Квітня13:22 ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!
Прийміть найкращі вітання і побажання з наступаючим святом Великодня!
5 Квітня12:15 До відома керівників підприємств, установ і організацій
Державний центр сертифікації ДСНС України повідомляє, що вимоги до проектування, монтування, перевірки відповідності і підтримання експлуатаційної придатності систем протипожежного захисту регламентуються ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту». Вимоги цих будівельних норм відповідно до п. 1.2 ДБН В.2.5-56:2014 є обов`язковими для фізичних та юридичних осіб, які здійснюють будівельну діяльність на території України, незалежно від їхніх форм власності.
7 Березня13:07 Дорогі жінки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та чарівності – 8 Березня.
27 Лютого14:48 Між Державним центром сертифікації та BSI Assurance UK Ltd укладено Угоду про співробітництво
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією BSI Assurance UK Ltd (Великобританія) укладено угоду про співробітництво.
19 Лютого11:02 Державним центром ДСНС України укладено чергову Угоду про співпрацю
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією FIRES, s.r.o. (Словацька Республіка) укладено угоду про співробітництво.
29 Січня17:49 Держаним центром сертифікації ДСНС України укладено Угоду про співробітництво
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповіності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією EUROFINS PRODUCT TESTING ITALY S.R.L (Італія) укладено угоду про співробітництво.
22 Січня09:09 День соборності
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

    Твіт