ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 41

Останні новини

22 Січня09:09 День соборності
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.
12 Січня10:10 Шановні керівники підприємств, установ та організацій!
В грудні 2017 року чотири працівники Державного центру сертифікації ДСНС України пройшли курс підготовки за програмою “Підготовка до акредитації та аудиту в органах контролю з вимог ДСТУ EN/IEC 17020:2014”
31 Грудня10:04 Шановні колеги!
Державний центр сертифікації ДСНС України від щирого серця вітає вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
6 Грудня10:44 Практичний семінар «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки»
5 грудня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся практичний семінар для курсантів, студентів та науково-педагогічних працівників «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки».
2 Листопада17:10 Керівникам підприємств, установ та організацій
Державний центр сертифікації ДСНС України (далі – Держцентр) інформує про нижченаведене. На сьогодні прийнято Закон України від 15.01.2015 № 124-VIII «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» (далі – Закон), який визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності.
13 Жовтня12:07 Шановні захисники незалежної України!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
10 Жовтня11:31 Шановні працівники сфери стандартизації та метрології!
Державний центр сертифікації ДСНС України щиро вітає Вас з нагоди професійного свята та Всесвітнього дня стандартів! Ви стоїте на сторожі якості товарів і послуг, відстоюєте споживчі інтереси наших громадян. Саме від Вашої ретельності, точності і вимогливості значною мірою залежать темпи розвитку та конкурентоспроможність українських підприємств, їх успішність на міжнародному ринку.
15 Вересня11:35 Шановні рятівники! Дорогі ветерани!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Сьогодні ваша робота є однією з найнебезпечніших та найповажніших, адже протистояти стихії під силу тільки сміливим та самовідданим людям. У важкий для нашої держави час бійці служби порятунку щодня на варті й завжди перші там, де необхідна допомога: на місцях аварій та катастроф, в завалах зруйнованих будівель, на затоплених територіях та гасінні пожеж.
23 Серпня12:33 Дорогі співвітчизники!
Дорогі співвітчизники! 26 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.
23 Серпня12:20 День Державного Прапора
День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.
10 Липня15:29 Шановні керівники підприємств, установ, організацій та випробувальних лабораторій!
Державний центр сертифікації ДСНС України повідомляє про отримання атестатів акредитації Національного агентства з акредитації України на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014, як органу сертифікації в сфері засобів протипожежного призначення та на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 в сфері інспектування.
27 Червня09:17 Шановні колеги! Щиро вітаємо вас із Днем Конституції України!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
15 Травня12:47 До уваги клієнтів!
З метою ідентифікації та простежуваності продукції, особливо кабельно-провідникової, пропонуємо на прикладі ТОВ «АЛАЙ» розглянути можливість щодо добровільного зазначення в сертифікатах відповідності детальної інформації про конструкцію та матеріали, які застосовуються при виготовлені продукції.
15 Травня10:41 Шановні панове!
Державний центр сертифікації ДСНС України (далі-Держцентр) створено одночасно із впровадженням в Україні державної системи сертифікації продукції. Держцентр має 25 – річний досвід роботи з надання послуг із сертифікації та підтвердження відповідності: будівельних виробів та вогнезахисних матеріалів, продукції аварійно-рятувального та протипожежного призначення, спеціальної техніки й обладнання, що застосовуються для запобігання пожежам та їх гасіння, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також продукції, до якої встановлено вимоги пожежної та техногенної безпеки, засобів індивідуального захисту, елементів систем пожежної сигналізації, оповіщення та автоматичних установок пожежогасіння; систем управління якістю (СУЯ).
4 Травня11:17 Державний центр сертифікації ДСНС України прийняв участь в науково-практичній конференції «Реалізація новітніх інформаційних технологій в обладнанні пожежних охоронних систем сигналізації вітчизняних та закордонних виробників
27 квітня 2017 року фахівцем Державного центру сертифікації ДСНС України Віталієм Толокном прийнято участь в науково-практичній конференції «Реалізація новітніх інформаційних технологій в обладнанні пожежних охоронних систем сигналізації вітчизняних та закордонних виробників» а саме: охоронних систем сигналізації Tiras PRIME та Оріон NOVA».
3 Травня11:13 Державним центром сертифікації ДСНС України проведено технагляд за виробництвом сертифікованих компонентів системи пожежної сигналізації ТДВ «СКБ ЕЛЕКТРОНМАШ» (м. Чернівці)
На Товаристві з додатковою відповідальністю «Спеціального конструкторського бюро «ЕЛЕКТРОНМАШ» (м. Чернівці) 26 квітня 2017 року Державним центром сертифікації ДСНС України було проведено роботи із технічного нагляду за системою управління якістю та виробництвом сертифікованих компонентів системи пожежної сигналізації, проведено відбір та ідентифікацію зразків сертифікованих компонентів системи пожежної сигналізації.
28 Квітня11:06 Фахівцями Державного центру сертифікації ДСНС України проведено технічний нагляд фірми «Patterson pump Ireland LTD» (Ірландія)
З 19 по 20 квітня 2017 року фахівцями відділу сертифікації та технічного нагляду за виробництвом систем протипожежного захисту Державного центру сертифікації ДСНС України Олександром Харенком та Віталієм Толокном проведено технічний нагляд за виробництвом установок насосних для систем спринклерного пожежогасіння та аварійного водопостачання фірми «Patterson pump Ireland LTD» (Ірландія).
26 Квітня15:09 Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!
31 рік тому сталася найбільша в історії техногенна катастрофа. Світ ще не усвідомив, щоб могло статися у той день, якби не було б серед нас мужніх і відважних героїв-ліквідаторів Чорнобиля.
25 Квітня10:36 До уваги клієнтів!
Інформуємо Вас, що Держцентром було проведено технічні нагляди за стабільністю показників, що підтверджені сертифікатами відповідності наступних підприємств:
14 Квітня14:38 Шановні колеги!
Від імені колективу Державного центру сертифікації ДСНС України щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем пожежної охорони! Надзвичайно приємно вітати Вас — хоробрих та мужніх героїв, що присвятили себе захисту людських життів, збереженню національного багатства від вогню. Ми завжди пам'ятатимемо, що саме працівники пожежної охорони ціною свого життя, здоров'я врятували світ під час Чорнобильської катастрофи.

    Твіт