ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 51

Останні новини

27 Червня10:01 Державний центр сертифікації ДСНС України вітає Вас з державним святом – Днем Конституції України!
Конституція України розпочала свою дію у переломний для нашого суспільства період, поклавши початок новому законодавчому процесу оновленої країни. Вона увібрала в себе досвід минулого та відкрила нові можливості для відродження духовних і культурних традицій нашого народу і вважається однією з найкращих в Європі. Головною ідеєю Конституції став принцип служіння суспільству, на благополуччя кожної людини, спрямованості на досягнення єдиної мети – розбудови правової демократичної держави.
15 Травня10:24 Між Державним центром сертифікації та DEKARA EXAM GmbH укладено Угоду про співробітництво
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією DEKARA EXAM GmbH
8 Травня15:33 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня пам’яті та примирення
У ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо подвиг воїнів, які 73 роки тому здобули Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Згадуємо всіх тих, хто у повоєнні роки піднімав із руїн та відроджував рідну Україну.
26 Квітня09:33 26 квітня "День Чорнобильської трагедії"
32 років тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.
5 Квітня13:22 ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!
Прийміть найкращі вітання і побажання з наступаючим святом Великодня!
5 Квітня12:15 До відома керівників підприємств, установ і організацій
Державний центр сертифікації ДСНС України повідомляє, що вимоги до проектування, монтування, перевірки відповідності і підтримання експлуатаційної придатності систем протипожежного захисту регламентуються ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту». Вимоги цих будівельних норм відповідно до п. 1.2 ДБН В.2.5-56:2014 є обов`язковими для фізичних та юридичних осіб, які здійснюють будівельну діяльність на території України, незалежно від їхніх форм власності.
7 Березня13:07 Дорогі жінки!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та чарівності – 8 Березня.
27 Лютого14:48 Між Державним центром сертифікації та BSI Assurance UK Ltd укладено Угоду про співробітництво
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією BSI Assurance UK Ltd (Великобританія) укладено угоду про співробітництво.
19 Лютого11:02 Державним центром ДСНС України укладено чергову Угоду про співпрацю
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповідності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією FIRES, s.r.o. (Словацька Республіка) укладено угоду про співробітництво.
29 Січня17:49 Держаним центром сертифікації ДСНС України укладено Угоду про співробітництво
З метою обміну досвідом, взаємного інформування у сфері підтвердження відповіності та поглиблення співпраці між Державним центром сертифікації ДСНС України та випробувальною лабораторією EUROFINS PRODUCT TESTING ITALY S.R.L (Італія) укладено угоду про співробітництво.
22 Січня09:09 День соборності
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.
12 Січня10:10 Шановні керівники підприємств, установ та організацій!
В грудні 2017 року чотири працівники Державного центру сертифікації ДСНС України пройшли курс підготовки за програмою “Підготовка до акредитації та аудиту в органах контролю з вимог ДСТУ EN/IEC 17020:2014”
31 Грудня10:04 Шановні колеги!
Державний центр сертифікації ДСНС України від щирого серця вітає вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
6 Грудня10:44 Практичний семінар «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки»
5 грудня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся практичний семінар для курсантів, студентів та науково-педагогічних працівників «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки».
2 Листопада17:10 Керівникам підприємств, установ та організацій
Державний центр сертифікації ДСНС України (далі – Держцентр) інформує про нижченаведене. На сьогодні прийнято Закон України від 15.01.2015 № 124-VIII «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» (далі – Закон), який визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності.
13 Жовтня12:07 Шановні захисники незалежної України!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
10 Жовтня11:31 Шановні працівники сфери стандартизації та метрології!
Державний центр сертифікації ДСНС України щиро вітає Вас з нагоди професійного свята та Всесвітнього дня стандартів! Ви стоїте на сторожі якості товарів і послуг, відстоюєте споживчі інтереси наших громадян. Саме від Вашої ретельності, точності і вимогливості значною мірою залежать темпи розвитку та конкурентоспроможність українських підприємств, їх успішність на міжнародному ринку.
15 Вересня11:35 Шановні рятівники! Дорогі ветерани!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Сьогодні ваша робота є однією з найнебезпечніших та найповажніших, адже протистояти стихії під силу тільки сміливим та самовідданим людям. У важкий для нашої держави час бійці служби порятунку щодня на варті й завжди перші там, де необхідна допомога: на місцях аварій та катастроф, в завалах зруйнованих будівель, на затоплених територіях та гасінні пожеж.
23 Серпня12:33 Дорогі співвітчизники!
Дорогі співвітчизники! 26 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.
23 Серпня12:20 День Державного Прапора
День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

    Твіт